O nás

Náš příběh

Před dvěma roky jsme se s manželem rozhodli založit další salon. Již v té době jsem se celkem dost zajímala o cgm metodu, která mne postupně absolutně pohltila a fascinovala.

Musím, ale upřímně říct, že i když jsem se do této metody totálně zbláznila, zavést u nás v salonu jsem ji nechtěla a to poměrně dlouhou dobu. Je to prostě úplně něco jiného než klasická kadeřničina a proto se také musí lišit přístup ke každé jedné zákazníci. Každa žena, která k nám vstoupí do salonu má jedinečné vlasy a proto péče o tyto vlasy jsou stavěna na míru.

U každé ženy děláme diagnostiku vlasů a pak k nim i specificky přistupujeme. Už v počátcích jsem věděla, že tato práce je opravdu velice těžká a proto cesta k přeměně klasického salonu na cgm salon trval tak dlouho. A pokud by se můj manžel, (kterému dlužím obrovský dík) do toho rozhodování nevložil, asi bychom tento salon nikdy neotevřeli.

Během své praxe s cgm metodou jsem se setkávala s různými přípravky. Jednoho dne jsem začala přemýšlet nad výrobou vlastního olejíčku na vlasy a nakonec můj plán dopadl tak, že vznikla kompletní řada přípravku zaměřená na kudrnaté a vlnité vlasy značky LaVie Curls. A protože jsem ženám chtěla dopřát ten největší luxus jak v podobě přípravku, tak i vnější péče o vlasy a pleť, přidala jsem do našeho sortimentu i hedvábné věci. Jak přípravky, tak i hedvábný sortiment je vyroben v České Republice s výběrem jen těch nejkvalitnějších surovin a materiálů. A pro vaše pohodlí jsem založila tento e-shop, at mate všechen sortiment na jednom místě